Výsledky 10. ročník

Muži – hlavní závod

  1. Řenč Tomáš 0:36:54
  2. Michálek Michal 0:39:49
  3. Vítů Michal 0:40:38
  4. Šebek Jiří 0:41:28
  5. Daníček Václav 0:42:36
  6. Míček František 0:42:54
  7. Kudrna Vladimír 0:43:19
  8. Šimek Filip 0:43:30
  9. Kodr Karel 0:44:04
  10. Pořický Jiří 0:44:04
  11. Luxík Martin 0:44:14
  12. Dvořák Oldřich 0:44:37
  13. Duchek Petr 0:45:00
  14. Miler Tomáš 0:46:12
  15. Perlík Tomáš 0:46:42
  16. Podaný Jakub 0:46:54
  17. Exsner Mikuláš 0:47:36
  18. Havlíček Lukáš 0:47:58
  19. Bačkády Rudolf 0:48:03
  20. Franta Michal 0:48:27
  21. Soukal Pavel 0:48:47
  22. Švec Jan 0:49:09
  23. Pelichovský Michal 0:49:14
  24. Šesták Jindřich 0:49:53
  25. Kolář Petr 0:51:59
  26. Hájek Lukáš 0:54:02
  27. Randýsek René 0:54:10
  28. Janovský Michal 0:54:25
  29. Malik Jakub 0:58:32
  30. Náprstek František 1:01:20
  31. Košťál Vojtěch 1:01:54
  32. Kovařík Lukáš 1:02:17
  33. Liška Jaroslav 1:03:04
  34. Zimmerman Dominik 1:18:24
  35. Berky Lukáš 1:18:24

ženy – hlavní závod

  1. Zímová Jana 0:42:57
  2. Haramulová Lenka 0:43:47
  3. Kadlecová Monika 0:49:58
  4. Holešovská Marcela 0:53:27
  5. Navrátilová Lucie 0:54:12
  6. Falcíková Lucie 0:54:37
  7. Šavlová Jana 0:55:19
  8. Linhartová Veronika 0:57:27
  9. Zátková Sára 0:59:49
  10. Dalecká Zuzana 1:00:04
  11. Náprstková Adéla 1:01:28
  12. Partridge Iva 1:02:38
  13. Turková Pavla 1:06:33

ženy 5000m

  1. Machálková Anna 0:28:22
  2. Winterová Eliška 0:29:27
  3. Tománková Barbora 0:29:40
  4. Suchánková Daniela 0:29:48
  5. Hudečková Lucie 0:30:28
  6. Hlaváčová Karolína 0:30:47
  7. Hrbková Kristina 0:31:20
  8. Jelínková Dagmar 0:31:49
  9. Adámková Eliška 0:34:04
  10. Tománková Olga 0:34:11
  11. Mazochová Petra 0:34:26
  12. Nováková Tereza 0:34:53
  13. Hrbková Lucie 0:35:40
  14. Kmocková Helena 0:35:40
  15. Havlíčková Lada 0:37:10
  16. Malá Kateřina 0:37:10
  17. Náprstková Eva 0:37:53

Nejmladší děti

  1. Hudeček Ondřej
  2. Miclíková Kristýna
  3. Baloun Lukáš

Mladší žáci – chlapci

  1. Malík Jakub – 5:52
  2. Bílek Josef – 6:22
  3. Kovařík Lukáš – 6:23

Starší žáci – chlapci

  1. Havlíček Lukáš – 8:25
  2. Pelichovský Michal – 8:30
  3. Król Lukáš – 9:10

Elévové mladší – chlapci

  1. Novák Jakub – 3:34
  2. Čipera Vojtěch – 3:38
  3. Tutr Tomáš – 3:39

Elévové starší – chlapci

  1. Zelenka Vincent – 6:17
  2. Zíma Adam – 6:40
  3. Randýsek Matouš – 6:45

Rodina

  1. Randýskovi – 3:42
  2. Haufovi – 3:54
  3. Pechačovi+Hrbkovi – 3:56

Mladší žáci – dívky

  1. Mazochová Petra – 6:53
  2. Moučková Zuzana – 6:58
  3. Čížková Eliška – 7:23

Starší žáci – dívky

  1. Radomská Markéta – 10:45
  2. Gyorgyová Karolína – 10:59
  3. Nováková Tereza – 11:59

Elévové mladší – dívky

  1. Nováková Natálie – 3:20
  2. Frantová Edina Emu
  3. Vernerová Helena

Elévové starší – dívky

  1. Chodorová Kateřina – 6:51
  2. Čiperová Alžběta – 7:06
  3. Kalinová Markéta – 7:36